تعرفه ها

1.تحویل بسته‌های پستی در تهران

 توسط فوروارد، حداکثر در ۱۲ ساعت کاری پس از جمع‌آوری مرسوله انجام می‌شود و هزینه آن به طور ثابت ۴۰ هزار تومان (فارغ از مبداء و مقصد مرسوله) است. البته چنانچه پس از توزین، بسته در رده سایز بزرگ (بیشتر از ۳ کیلوگرم و یا ابعاد بزرگ‌تر از جعبه کفش) قرار گیرد مبلغ ۱۰ هزار تومان نیز به فاکتور اضافه شده و به مشتری اطلاع‌رسانی می‌شود.

2.جمع آوری و تحویل مرسوله ها به شرکت ملی پست

در خدمت جمع‌آوری مرسوله‌های شرکت ملی پست، فوروارد بسته شما را (حتی در مورد بسته‌های تکی) از درب منزل تحویل گرفته و به نمایندگی از شما به شرکت ملی پست تحویل می‌دهد. هزینه خدمات جمع‌آوری مرسوله‌های پستی و تحویل به اداره پست ۴۰ هزار تومان (فارغ از تعداد مرسوله‌های جمع‌آوری شده) است. هزینه‌های شرکت ملی پست هم به صورت ۲۵ هزار تومان علی‌الحساب در زمان ثبت سفارش و الباقی پس از توزین بر اساس تعرفه‌های مصوب شرکت ملی پست دریافت می‌شود.

3.ارسال ویژه فوروارد برای شهرستان ها

خدمات ارسال ویژه فوروارد برای شهرستان‌ها شامل مواردی از قبیل تحویل فوری (حداکثر ۲۴ ساعته) در شهرستان‌های مقصد، اطلاع رسانی دقیق زمان تحویل به شخص تحویل گیرنده، امکان تغییر آنلاین آدرس محل تحویل از طرف شخص تحویل گیرنده و امکان رهگیری آنلاین مرسوله است. هزینه این خدمات به ازای هر بسته ۲۰ هزار تومان مازاد بر تعرفه شرکت ملی پست خواهد بود.